CF "SYNEVYR" » Britishman Alex Stamp popularizes Synevyr
image007
Britishman Alex Stamp popularizes Synevyr
Кількість переглядів: 407
18 May 2018

Один раз побувавши в Закарпатській області – не забудеш її ніколи. Так вважає і мандрівник Алекс Стемп, який ще на початку двотисячних років відвідав Україну і після цього ще неодноразово повертався, досліджуючи її принади.

Місцеві люди, природа та місця вразили мандрівника одразу. Ще кілька років тому британець об’їхав Карпати на велосипеді і згодом у 2013 році написав про це книжку, яка має назву «The Ukraine Carpathians: Europe’s last great wilderness», що в перекладі означає «Українскі Карпати: остання дика місцевість Європи».

Вказану книгу британець написав із власних спостережень. Враження від подорожей Карпатами упорядкував у виданні, яке опісля надрукував у друкарні в Кембриджі власним коштом.

Популяризуючи Закарпаття, Алекс Стемп розповідає про переваги та родзинки Українських Карпат, багато фотографує, знімає відео про цікаві і гідні уваги українські туристичні цікавинки.

Задля розвитку туризму на Закарпатті мандрівник знову заговорив про Україну. Цього разу, спільно з Агентством регіонального розвитку та транскордонного співробітництва, створив англомовний відеоролик, де Алекс Стемп розповідає про озеро Синевир – найбільше озеро Українських Карпат, яке розташоване в Міжгірському районі, та його околиці.